Ungdomsbedriftene ved Vadsø VGS nærmet seg toppen i Fylkesmesterskap for ungdomsbedrifter i Troms og Finnmark

16. mars var det duket til Fylkesmesterskap i ungdomsbedriftene i Troms og Finnmark, og en rekke priser gikk til lagene fra Vadsø videregående.

Roasted - Krutonger UB, med sine mange pallplasseringer, fikk 2. plass i Beste UB Finnmark og går dermed videre til Norgesmesterskapet for Ungdomsbedrifter som arrangeres i mai.

Utdelingen av priser startet 16. mars, og ungdomsbedriftene fra Vadsø var godt representert på pallene i de forskjellige kategoriene.

2. plass for beste forretningsplan til UB Roasted krutonger  Norda-Duft UB  

 

 

 

 

 

 

 

  Norda-Duft UB gikk til topps i kategorien Beste Logo

 

 

 

 

 

 

 

Ungdomsbedriftene ved Vadsø VGS feirer etter gode resultater fra FM i Ungt Entreprenørskap 

 

Ungdomsbedriftene ved Vadsø VGS fikk følgende plasseringer:

Beste Logo i Finnmark:

1. plass gikk til Norda-Duft UB fra Vadsø videregående skole
2. plass gikk til Scrub It UB  fra Vadsø Videregående skole
3. plass gikk til Veiklar UB  fra Hammerfest videregående skole

Beste markedsføring i Finnmark i samarbeid med iFinnmark.no

1. plass gikk til Hestekrefter UB fra Tana videregående skole/ Deanu joatkkaskuvla
2. plass gikk til Roasted - Krutonger UB fra Vadsø videregående skole
3. plass gikk til Veiklar UB fra Hammerfest videregående skole

Beste forretningsplan i Finnmark
1. plass gikk til Suck It UB fra Båtsfjord Private Videregående Skole
2. plass gikk til Roasted - Krutonger UB fra Vadsø videregående skole
3. plass gikk til Fiskerihovedstaden-SPILLET UB fra Båtsfjord private Vgs.

Beste regnskap i Troms og Finnmark
1. plass gikk til Alta Snøtjenester UB fra Alta videregående skole
2. plass gikk til Bag Deluxe UB fra Heggen videregående skole
3. plass gikk til Roasted - Krutonger UB fra Vadsø videregående skole

Beste videopitch i Finnmark i samarbeid med VALY Lyd Lys Scene
1. plass gikk til Suck It UB fra Båtsfjord Private Videregående Skole
2. plass gikk til Gjenvinnern UB fra Vadsø videregående skole
3. plass gikk til Fiskerihovedstaden-SPILLET UB fra Båtsfjord Private

Bærekraftsprisen i Finnmark i samarbeid med Masternes Gjenvinning
1. plass gikk til Krutonger og karameller UB fra Kirkenes videregående skole
2. plass gikk til Roasted - Krutonger UB fra vadsø videregående skole
3. plass gikk til Pure Organic Care UB fr Kirkenes videregående skole

Beste sosiale entreprenør i samarbeid med LO Troms og Finnmark
1. plass gikk til Veiklar UB fra Hammerfest videregående skole
2. plass gikk til Roasted - Krutonger UB fra vadsø videregående skole
3. plass gikk til UB Fiskefangst fra Nord-Troms videregående skole, skolested Skjervøy

R-prisen i Finnmark i samarbeid med Sykehusinnkjøp HF
1. plass gikk til Sasianto UB fra Båtsfjord private Vgs.
2. plass gikk til Roasted - Krutonger UB fra vadsø videregående skole
3. plass gikk til Suck It UB fra Båtsfjord private Vgs.

Til toppen